Code Product: 000437436

Ketchup Bustina Heinz 200x10ml

2.49 Lt

15.06 €

6.05 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Ketchup Bustina Heinz 200x10ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ponti glassa gastronomica limone 220 gr

Ponti Glassa al Succo di Limone 220 g

3.73 €

16.95 € per kg

Add

Ketchup Calve' Topdown 430ml

Calvè Ketchup 430ml

3.05 €

7.10 € per litre

Add

Salsa chili aglio 300ml

0.3 Kg

2.79 €

9.32 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Salsa Calve'cheddar Tdown 240g

Calvè Cheddar 240 ml

2.99 €

12.46 € per kg

Add

Senape Calve'delic Topdown 250

Calvé Senape Gourmet 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Show categories