Code Product: 000145134

Ketchup Altipiaceri Sque 1070g

1.07 Kg

46.50 €

5.43 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Ketchup Altipiaceri Sque 1070g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add

Salsa Develey Ins Erbe 230ml

Develey Dressing Tzatziki 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Maionese Calve' Crem Gastr 5kg

Calvé Gastronomica Cremosa 5050 g

22.62 €

4.52 € per kg

Add

Best Seller

Calve Topdown Hot Ketchup

Calvè Ketchup Piccante 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Ponti glassa gastronomica limone 220 gr

Ponti Glassa al Succo di Limone 220 g

3.73 €

16.95 € per kg

Add
Show categories