Code Product: 000145133

Ketchup Altipiaceri 5kg

5 Kg

18.13 €

3.63 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Ketchup Altipiaceri 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Develey Ml875

Develey Tomato ketchup 875 ml

5.82 €

6.66 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Calve'topdown 430ml

Calvè Maionese Classica 430 ml

3.35 €

7.79 € per litre

Add
Gluten free

Salsa Calve Rosa Top Down 250Ml

Calvé Salsa Rosa 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Gluten free

Calve Maionese Top Down 250Ml

Calvè Maionese Classica 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Calve'clas Vaso 450ml

Calvè Classica 450 ml

2.43 €

5.39 € per litre

Add

Offer

Kraft Maionese Tubo

Kraft mayonnaise 142 g

1.55 €

1.25 €

8.33 € per litre

Add
Show categories