Code Product: 000112917

Hellmans Yogurt Dressing 1lt

1 Kg

55.72 €

9.28 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Hellmans Yogurt Dressing 1lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pate' Noci Gaia 1050gr

Biffi La Linea Professionale Patè di Noci 1050 g

17.83 €

16.98 € per kg

Add

Salsa Cheddar Develey Ml875

Develey Salsa Cheddar 875 ml

7.08 €

8.09 € per litre

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 1

Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

4.22 €

28.14 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add
Gluten free

Calve Maionese Top Down 250Ml

Calvè Maionese Classica 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Salsa Barbecue Develey Ml875

Develey Barbecue Sauce 875 ML

6.18 €

7.06 € per litre

Add
Show categories