Code Product: 000105816

Gorgonzola Biraghi 1/8

Biraghi Gorgonzola DOP Selezione Gastronomia

21.93 €

14.62 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Biraghi
  • Product: Form Gorgonzola Biraghi 1/8
  • Ingredients: Latte
    Sale
    Caglio

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

fraft sottilette classiche 400 gr

Sottilette Classiche formaggio fuso a fette - 400g

3.99 €

9.97 € per kg

Add

Form Cheddar Fette Welcom 800g

Welcome Cheddar 40 Fettine 800 g

8.19 €

10.23 € per kg

Add

Galbani Formaggini Belpaese 8 pz

Galbani Crema Bel Paese 8 Formaggini 175 g

1.61 €

9.22 € per kg

Add

Best Seller

Formaggio spalmabile Classico Alplì 200g

alplí Fresco Spalmabile Classico 200 g

1.09 €

5.45 € per kg

Add

Best Seller

Form Emmental Bayerland 250Gr

Bayernland emmental bavarese 250 g

4.25 €

17.00 € per kg

Add
Show categories