Code Product: 000145170

Crema Ayo Funghi Porcini 95Gr

0.1 Kg

3.36 €

33.58 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Ayo, Ayo
  • Product: Crema Ayo Funghi Porcini 95gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add

Salsa Develey Ins Erbe 230ml

Develey Dressing Tzatziki 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Topping Fabbri Pistacchio 200g

Fabbri Top Gold Pistacchio 200 g

8.26 €

41.33 € per kg

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Salsa Develey Ins Yogurt 230ml

Develey Dressing Yogurt 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Salsa Dress Develey Cesa Ml500

Develey Dressing Caesar 500 ml

5.05 €

10.10 € per litre

Add
Show categories