Code Product: 000448715

Cioccolatini Lindor Scatola Dolce Capolavoro 337Gr

0.34 Kg

164.87 €

60.61 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Lindor
  • Product: Cioc Lindor Scat Dol Capol 337
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cameo Ciobar Gusto Classico

cameo Ciobar Classico 5 x 25 g

2.13 €

3.40 € per kg

Add

Cioc Modica Idp Ag Sicilia 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add

Caram Mangini Noccioletto 1 Kg

1 Kg

32.22 €

32.22 € per kg

Add

Nesquik 500gr

NESQUIK Preparato Solubile per Bevanda con Cacao Magro barattolo 500 g

6.04 €

12.08 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Biscotto Gr.100

Ritter Sport Biscotto 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ciocc Zaini Tav Emil Fond Kg1

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 1000 g

23.35 €

23.35 € per kg

Add
Show categories