Code Product: 000465486

Cioc Novi Bloc Fond 70 150gr

0.15 Kg

53.82 €

19.93 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Novi Bloc Fond 70 150gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Nesquik 500gr

NESQUIK Preparato Solubile per Bevanda con Cacao Magro barattolo 500 g

6.04 €

12.08 € per kg

Add

Ciocc Ritter Latte S/lat 100gr

Ritter Sport Latte Senza Lattosio* 100 g

2.69 €

26.90 € per kg

Add

Ciocc Milka Mini Wafer 110gr

Milka Mini Wafers 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Novi Fond Extra 100g

Novi Fondente 52% Cacao Cioccolato Fondente Extra 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ciocc Ristora 1'colaz 1kg

ristora Professional preparato per bevande al gusto di Cioccolato 1 Kg

9.94 €

9.93 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Biscotto Gr.100

Ritter Sport Biscotto 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add
Show categories