Code Product: 000436918

Barilla Sugo Ragù Bolognese 300Gr

0.3 Kg

2.85 €

9.50 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla
  • Product: Sugo Baril Ragu Bolognese 300g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Star Passata Pummaro Bottiglia

Star La Mia Pummarò Corposa 700 g

1.45 €

2.07 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Passata Pomodoro Bottiglia 700gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Passata 700 g

1.39 €

1.99 € per litre

Add

Barilla Pesto Genovese Senza Aglio

Barilla Pesto alla Genovese senza Aglio Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Sugo Olive

Barilla Sugo Olive 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.15 €

7.88 € per kg

Add

Best Seller

Casar Concentrato Tubetto 130Gr

Casar Concentrato di Pomodoro 130 g

0.96 €

7.39 € per kg

Add

Best Seller

Pesto Fresco Genovese Giovanni Rana Senza Aglio 140gr

Giovanni Rana il Pesto Fresco Senz'Aglio 140 g

2.91 €

20.78 € per kg

Add
Show categories