Code Product: 000436919

Barilla Sugo Ragù Amatriciana 300Gr

0.3 Kg

2.85 €

9.50 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla, Barilla
  • Product: Sugo Baril Ragu Amatrician 300
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pomod Polpa Casar 400g E-o

Casa Polpa a Dadini 400 g

1.30 €

3.27 € per kg

Add

Salsa Pronta Barilla Datterini 300Gr

Barilla Salsa Pronta Datterini 100% ingredienti italiani 300g

2.51 €

8.36 € per kg

Add

Star Passata Pummaro Bottiglia

Star La Mia Pummarò Corposa 700 g

1.45 €

2.07 € per kg

Add

Polpa Finissima La Fiammante Bag 2x5kg

10 Kg

21.11 €

2.11 € per kg

Add

Antonella Pomodori Pelati 2.5 kg

Antonella Pomodori Pelati 2500 g

4.79 €

1.91 € per kg

Add

Best Seller

Casar Passata Brik

Casar Passata di Pomodoro 1000 g

1.47 €

1.47 € per kg

Add
Show categories