Code Product: 000474850

Prunolax Nat Nuova Active 100g

Natura Nuova Prunolax active frullato di prugna e fibre vegetali 100 g

1.09 €

10.90 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Natura Nuova
  • Product: Prunolax Nat Nuova Active 100g
  • Ingredients: Prugne 96%
    Fibre vegetali 4%
    La frutta contiene naturalmente zuccheri

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Succhi Santal Multifrut S/z 1l

Santàl Dolce di Natura multifrutti Senza Zuccheri Aggiunti 1000 ml

2.19 €

2.20 € per litre

Add

Best Seller

Succo Melograno Skipper Lt 1 B

Zuegg Skipper Melograno 1000 ml

2.09 €

2.09 € per litre

Add

Nettare Jolly Pera 1Lt Brik

Jolly Colombani Pera Succo e Polpa 1000 ml

1.59 €

1.59 € per litre

Add

Brik Jolly Pesca S.zucc 3x200m

Jolly Colombani Pesca Senza Zuccheri Aggiunti* 3 x 200 ml

1.39 €

2.32 € per litre

Add

Best Seller

Santal Succo Pera

Santàl pera con varietà Williams 3 x 200 ml

1.89 €

3.15 € per litre

Add

Best Seller

Yoga Succo Albicocca Pet 1lt

Yoga Albicocca succo e polpa 1 Litro

1.79 €

1.79 € per litre

Add
Show categories