Code Product: 000222069

Pasta Uovo Tagliolini Rosa dei Gusti 250gr

0.25 Kg

2.42 €

9.68 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pasta Uovo Rdg Tagliolini 250g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta De Cecco N83 Gnocc Sardi

De Cecco Gnocchetti Sardi n°83 500 g

1.73 €

3.46 € per kg

Add
Gluten free

Schär Lasagne Senza Glutine 250Gr

Lasagne all'uovo senza glutine

4.92 €

19.69 € per kg

Add

Pasta Barilla Pennette Rig 5kg

Barilla for Professionals Pennette rigate n°72 Pasta classica Corta Catering Food Service 5 kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Best Seller

Pas Rummo Spaghettoni 220 G500

Rummo Spaghettoni Grossi N° 220 500 g

1.39 €

2.78 € per kg

Add

Pasta Barilla Tortiglioni 5kg

Barilla for Professionals Tortiglioni n°98 Pasta classica corta Catering Food Service 5 kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Pasta Garofalo Mezze Penne Kg3

Garofalo Ristorante Mezze Penne Rigate 3 kg

8.51 €

2.84 € per kg

Add
Show categories