Code Product: 000145014

Pasta Barilla Farfalle 5kg

Barilla for Professionals Farfalle n°65 Pasta Specialità Catering Foodservice 5 kg

11.70 €

2.34 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla
  • Product: Pasta Barilla Farfalle 5kg
  • Ingredients: Semola di GRANO duro
    Acqua
    Può contenere tracce di SOIA

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Gluten free

Pasta Garofal Gnoc Sar S-g 400

Garofalo Gnocco Sardo Senza Glutine 400 g

2.09 €

5.23 € per kg

Add

Pasta De Cecco Pennette Rig 3k

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Pasta Voiello Tortiglioni N125 500gr

Voiello Pasta Il Tortiglione N°125 grano Aureo 100% italiano Trafilata bronzo 500g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Barilla Pasta Emiliane Paglia&Fieno 171

Barilla Emiliane Paglia e Fieno Pasta all'Uovo 250 g

2.12 €

7.05 € per kg

Add

Pasta Garofalo Linguine Kg3

Garofalo Ristorante Linguine 3 kg

8.51 €

2.84 € per kg

Add
Wholegrain

Barilla Pasta Integrale Fusilli

Barilla Pasta Integrale Fusilli 100% grano italiano 500g

1.45 €

2.90 € per kg

Add
Show categories