Code Product: 000155027

Pasta De Cecco Pennette Rig 3k

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pasta De Cecco Pennette Rig 3k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

De Cecco Pasta Penne Rigate N 41 G 500

De Cecco Penne Rigate n°41 500 g

1.73 €

3.46 € per kg

Add

Pasta Barilla Mezzi Rigatoni Bronzo 500gr

Mezzi rigatoni al bronzo

1.29 €

2.58 € per kg

Add
Sardinian products

Pasta Di Sardegna Gnocchi Sardi 500Gr

F.lli Cellino Gnocchetti Sardi N.60

1.05 €

2.09 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Garofalo Mezze Maniche 500gr

Garofalo Mezze Maniche Rigate 32 Pasta di Gragnano IGP 500 g

1.39 €

2.77 € per kg

Add

Pasta Rummo Mezz Rigat 51 500g

Rummo Mezzi rigatoni N° 51 500 g

1.39 €

2.78 € per kg

Add

Offer

Past De Cecco N125 Paccher Lis

De Cecco Le Specialità Paccheri n°125 500 g

2.19 €

1.89 €

3.78 € per kg

Add
Show categories