Code Product: 000222161

Gnocchetti Patate Rosa dei Gusti 400Gr

Gnocchetti di patate freschi

2.39 €

5.98 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Rosa dei Gusti, Rosa dei Gusti
  • Product: Rosa dei Gusti Potato Gnocchetti are made with fresh, selected ingredients to ensure a soft texture and an authentic taste. Made with fresh potatoes, these gnocchetti are ideal for rich sauces like ragù, butter and sage, or even for sautéing in olive oil and grated cheese. The 400g pack is perfect for a family dinner or a gathering with friends, offering a simple yet flavorful dish.
  • Ingredients: Potatoes (70%), wheat flour, water, salt, eggs, sunflower oil.

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gluten free

Penne Rigate Schar Senza Glutine 500Gr

Schär Penne Rigate 500 g

3.18 €

6.35 € per kg

Add

Past Baril Trofie Lig S Or 1kg

Barilla for Professionals Trofie Liguri Pasta Corta Food Service Selezione Oro Chef 1kg

3.51 €

3.52 € per kg

Add
Sardinian products

Gnocchetti Lu Rutigliu 500gr

0.5 Kg

4.74 €

9.48 € per kg

Add
Sardinian products

Pasta C Isola Spaghetti N3 500

0.5 Kg

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Pasta Barilla Linguine Bronzo 500Gr

Pasta Linguine 500Gr

1.29 €

2.58 € per kg

Add

Pasta De Cecco Spaghettoni 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add
Show categories