Code Product: 000404811

Frulla' Opera Pera Abate 90gr

0.09 Kg

0.75 €

8.34 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Frulla' Opera Pera Abate 90gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Succhi Santal Aran Ross S/z 1l

Santàl Dolce di Natura arancia rossa Senza Zuccheri Aggiunti 1000 ml

2.19 €

2.20 € per litre

Add

Nettare Jolly Pesca Brik 1Lt

Jolly Colombani Pesca Succo e Polpa 1000 ml

1.59 €

1.59 € per litre

Add

Best Seller

Nettare Jolly Pera 3X200Ml

Jolly Colombani Pera Succo e Polpa 3 x 200 ml

1.29 €

2.15 € per litre

Add

Succo Melograno Zuegg 6X125 Ml

Zuegg I frutteti di Oswald Nettare di Melograno Italiano 6 x 125 ml

5.99 €

7.99 € per litre

Add

Offer

Nettare Jolly Pesca 6x125ml

Jolly Colombani Pesca Succo e Polpa 6 x 125 ml

2.39 €

2.29 €

3.05 € per litre

Add

Succoso Zero S Ben Macedon 40c

San Benedetto Succoso Zero Macedonia 0,40L x12

0.79 €

1.98 € per litre

Add
Show categories