Code Product: 000404985

Frulla Nat Nuova Prugna 90 Gr

0.09 Kg

0.89 €

9.89 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Frulla Nat Nuova Prugna 90 Gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Succoso Zero S Bene Frut Mix40

San Benedetto Succoso Zero Frutta mix 0,40L

0.79 €

1.98 € per kg

Add

Best Seller

Nettare Jolly Pera 3X200Ml

Jolly Colombani Pera Succo e Polpa 3 x 200 ml

1.29 €

2.15 € per litre

Add

Best Seller

Jolly Succo Albicocca Mix 3x200Ml

Jolly Colombani Albicocca Mix Succo e Polpa 3 x 200 ml

1.29 €

2.15 € per kg

Add

Bev.base Fr Skipp Ananas 33 Cl

Zuegg Skipper Senza zuccheri aggiunti* Ananas 330 ml

1.15 €

3.49 € per litre

Add

Best Seller

Pago Succo Arancia 20 Cl

0.2 Lt

1.19 €

5.95 € per litre

Add

Offer

Nettare Jolly Pesca 6x125ml

Jolly Colombani Pesca Succo e Polpa 6 x 125 ml

2.39 €

2.29 €

3.05 € per litre

Add
Show categories