Code Product: 000120119

Yogurt Vipiteno Intero Frutti Bosco 2x125Gr

Vipiteno yogurt ai frutti di bosco

1.19 €

4.76 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Vipiteno Int Fr Bosc 2x125
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yog Danone Activ 0 Bi-ce 4x125

Activia 0% Grassi Bianco cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Vipiteno Intero Bianco 400Gr

Sterzing Vipiteno Yogurt intero Bianco 400 g

1.99 €

4.97 € per kg

Add

Best Seller

Danone Activia Bianco

Activia Naturale 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Best Seller

Danone Activia Avena Noci 4x125Gr

Activia Fibre Avena noci 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Best Seller

Danone Hipro Caramello 200gr

HiPRO Pudding 20g Proteine Gusto Caramello 200 g

2.35 €

11.74 € per kg

Add
Sardinian products

Yogurt Arborea Goloso Stracciatella

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Stracciatella 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add
Show categories