Code Product: 000107625

Yog Muller Pistacchio 2x125gr

0.25 Kg

1.49 €

5.96 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Muller Pistacchio 2x125gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yogurt Arborea Magro Mirtillo 2x125gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Mirtillo 2 x 125 g

1.46 €

5.84 € per kg

Add

Yogurt Arborea da Bere Fragola 200gr

Arborea Yogurt da Bere Fragola 200 g

1.09 €

5.46 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Arborea Yogurt Naturale Bianco 500Gr

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Bianco 500 g

2.15 €

4.30 € per kg

Add

Yogurt Bayerland Naturale 5kg

Bayernland Yogurt mild bianco 5 kg

20.64 €

4.13 € per litre

Add

Yogurt Intero Ciliegia Frullata 2x125gr

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Ciliegia Frullata 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add

Yogurt Danone Danacol Bianco 4X100Gr

Danacol Bianco 4 x 100 g

3.59 €

8.98 € per kg

Add
Show categories