Code Product: 000464415

Yog Ayo Bianco S Lattosio 500g

0.5 Kg

2.15 €

4.30 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Ayo Bianco S Lattosio 500g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yogurt Stuffer Frutta Assortiti 6X125Gr

Stuffer Yogurt cremoso Mela-Banana, Fragola, Agrumi Frutta Frullata 6 x 125 g

3.59 €

4.79 € per kg

Add

Yogurt Fage 0% Grassi Fragola 150Gr

Yogurt magro alla fragola

2.05 €

13.67 € per kg

Add
Sardinian products

Arborea Yogurt Magro Fragola 2X125Gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Fragola in pezzi 2 x 125 g

1.46 €

5.84 € per kg

Add

Best Seller

Danone Activia Bianco

Activia Naturale 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Vipiteno Intero Bianco 2x125Gr

Sterzing Vipiteno Yogurt intero Bianco 2 x 125 g

1.09 €

4.36 € per kg

Add

Arborea Yogurt Magro Kiwi Cereali 2x125gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Kiwi Cereali 2 x 125 g

1.46 €

5.84 € per kg

Add
Show categories