Code Product: 000460043

Yog 3a Greco Bco 5 Grassi 150

0.15 Kg

1.49 €

9.93 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog 3a Greco Bco 5 Grassi 150
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Danone Hipro Caramello 200gr

HiPRO Pudding 20g Proteine Gusto Caramello 200 g

2.35 €

11.74 € per kg

Add

Yogurt muller mix pistacchio mandorle 150gr

müller Mix l'Irresistibile Yogurt al Pistacchio Più Mandorle Croccanti 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Yog Danone Activ Per-cer 4x125

Activia Fibre Pera cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Stuffer Frutta Assortiti 6X125Gr

Stuffer Yogurt cremoso Mela-Banana, Fragola, Agrumi Frutta Frullata 6 x 125 g

3.59 €

4.79 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Danone Activia Bianco 0% Grassi

ACTIVIA Yogurt Bianco Naturale 0% grassi con Probiotico Bifidus, 4x125g

2.99 €

5.98 € per kg

Add
Show categories