Code Product: 000460042

Yog 3a Greco Bco 0 Grassi 150

0.15 Kg

1.49 €

9.93 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog 3a Greco Bco 0 Grassi 150
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Lactose freeSardinian products

Arborea Kefir Ayo Intero Avena Noci 140Gr

Senza Lattosio

1.05 €

7.50 € per kg

Add
Sardinian products

Yogurt Arborea Magro Cocco 2x125Gr

0.25 Kg

1.46 €

5.84 € per kg

Add

Yogurt Fage Split 0% Miele 150gr

Fage Total 0% Grassi con Miele 150 g

2.05 €

13.67 € per kg

Add
Lactose freeSardinian products

Arborea Kefir AD Ayo Bianco 200Gr

Senza Lattosio

1.05 €

5.26 € per kg

Add

Yogurt Arborea Intero Frutta 8x125Gr

Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità 2 Albicocca, 2 Fragola, 2 Banana, 2 Ciliegia 8 x 125g

4.42 €

4.42 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Fage Total Bianco 5% 150Gr

Yogurt Greco Fage Total 5% Grassi 150 g

1.50 €

9.99 € per kg

Add
Show categories