Code Product: 000431759

Sprite Bipack 1lt

SPRITE, Bibita gassata 1 lt x2 (PET)

3.52 €

1.76 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Sprite
  • Product: A basso contenuto di zuccheri
  • Ingredients: Acqua
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Acidificante acido citrico
    Edulcoranti acesulfame K, aspartame e neoesperidina DC
    Correttore di acidità citrato trisodico
    Aromi naturali di limone e limetta
    CONTIENE UNA FONTE DI FENILALANINA
    Gusto limone e limetta (lime)
    Senza aggiunta di conservanti
    Con aromi naturali

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sprite Lattina 33Cl

SPRITE, Bibita Gassata

1.05 €

3.18 € per litre

Add

Sprite Bottiglia vetro 33Cl

Sprite Vap

1.39 €

4.22 € per kg

Add

Pepsi Regular 50cl

Pepsi 0,5 L

0.99 €

1.98 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola Zero 1,5Lt

COCA-COLA Zero Zuccheri PET

2.39 €

1.60 € per litre

Add

Pepsi Cola Regular

Pepsi 1 L

1.45 €

1.45 € per litre

Add

Aranciata Fanta Lattina 33cl

Fanta Original lattina 330ml

1.05 €

3.18 € per litre

Add
Show categories