Code Product: 000312176

Piastr Panini Media Horecatech

1 piece

547.50 €

547.50 € per piece

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Piastr Panini Media Horecatech
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Omino Bianco Disinfettante Liquido 900Ml

Omino Bianco Additivo Igienizzante con tecnologia Deo+ 900 ml

3.29 €

3.66 € per litre

Add

Best Seller

General Liq Universale 44lav

General Universale Nuova Formula 5in1 1,98 l

4.99 €

2.53 € per litre

Add

Lenor Oro/fiori 40lav

Lenor Ammorbidente Lavatrice Concentrato, Oro e Fiori di Vaniglia, 40 Lavaggi 840 ml

5.14 €

6.11 € per litre

Add

Coloreria Ital Nuovo Blu Notte

COLORERIA Blu Notte 350 gr.

6.99 €

19.97 € per kg

Add

Best Seller

Detersivo Lavatrice Omino Bianco C/Igien 35 Lavaggi

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Igienizzante 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per kg

Add

Vernel Conc Fresh Blu 1,15lt

VERNEL Concentrato Fresh Control Blu 1,15L

4.40 €

3.83 € per litre

Add
Show categories