Code Product: 000114375

Panna Cotta Alsa S-g 520gr

Carte d'Or Preparato in Polvere per Panna Cotta Gluten Free 2 x 260 g

15.90 €

30.58 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Carte d'Or
  • Product: Panna Cotta Alsa S/g 520gr
  • Ingredients: Zucchero
    Amido di mais
    Gelatina animale
    Aromi
    Può contenere uovo, latte, soia e frutta a guscio

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Preparato Pane Angeli Crema Pasticcera 2 Bustine

PANEANGELI Crema Pasticcera 2 x 75 g

1.89 €

0.95 € per piece

Add

Ammoniaca Dolci Rebecchi 500gr

F.lli Rebecchi Valtrebbia Chef & Pasticcere Ammoniaca per Dolci 25 x 20 g

13.11 €

26.23 € per kg

Add

Cameo Budino Creme Caramel Bis 200Gr

cameo Preparato per Crème Caramel con caramellato 200 g

1.89 €

9.45 € per kg

Add

Prep Cameo Ciobar Denso 50 Bst

cameo Ciobar Classico 50 x 25 g

30.61 €

24.49 € per kg

Add

Panna Cotta Ristora Prep 1kg

ristora Professional Panna Cotta Istantanea 1 Kg

9.92 €

9.92 € per kg

Add

Fecola Patate P.angeli 500gr

PANEANGELI Fecola di Patate 500 g

2.88 €

5.76 € per kg

Add
Show categories