Code Product: 000117750

Mitake Sesamo Nero Tostato Kg1

1 Kg

18.41 €

18.40 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Mitake Sesamo Nero Tostato Kg1
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Star Brodo Pronto Manzo Meno Sale 1Lt

Star il mio Brodo di Manzo 1000 ml

2.39 €

2.39 € per kg

Add

Best Seller

Star Dado Classico 20Pz

Star il mio Dado Classico 20 Dadi 200 g

2.59 €

12.96 € per kg

Add

Knorr Zafferano in Pasta 800Gr

Knorr Chef's Mise en Place allo Zafferano Pasta 800 g

32.56 €

40.70 € per kg

Add

Knorr Brodo Granulare Classico 150Gr

Knorr Brodo Granulare Classico 150 g

2.69 €

17.93 € per kg

Add

Knorr Dadi Classici 10Pz

Knorr Dado Classico 10 Dadi 100 g

1.44 €

0.14 € per piece

Add

Knorr Brodo dell'Orto Granulare 1,15Kg

Knorr Chef's Brodo dell'Orto Granulare 1,15 kg

24.05 €

20.91 € per kg

Add
Show categories