Code Product: 000312171

Macch Tritaghiaccio Horecatech

1 piece

138.91 €

138.91 € per piece

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Macch Tritaghiaccio Horecatech
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ammorb Vernel Blu 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Blu Oxygen 2,970 L

5.38 €

1.82 € per litre

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add

Ammorb Fiorillo Muschio B 4 Lt

4 Lt

4.23 €

1.06 € per kg

Add

Fabuloso Amm Conc Fresco 1.25l

Fabuloso ammorbidente concentrato Fresco Mattino 54 lavaggi 1,25 L

3.49 €

2.79 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Lavatrice Omino Bianco C/Igien 35 Lavaggi

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Igienizzante 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per kg

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add
Show categories