Code Product: 000112092

Granito Ism Grano Tenero 25kg

25 Kg

33.74 €

1.35 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Granito Ism Grano Tenero 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Caputo 1 Storica Kg25

Caputo Tipo 1 Farina di grano tenero 25 kg

46.49 €

1.86 € per kg

Add

Farina Caputo Nuvola T0 1kg

Caputo Nuvola Farina di Grano Tenero Tipo "0" 1 Kg

3.09 €

3.09 € per kg

Add

Farina Selez Casill Ischia 5kg

5 Kg

5.56 €

1.11 € per kg

Add

Farina Caputo Pizz Blu 00 25kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.86 €

1.28 € per kg

Add

Farina Spadoni Mac Pietra 5kg

5 Kg

10.14 €

2.03 € per kg

Add

Farina Spadoni Ceci 500Gr

Molino Spadoni Farina di Ceci 500 g

2.59 €

5.18 € per kg

Add
Show categories