Code Product: 000112018

Farina Spadoni Pizza Pz 2 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ2 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Soffice 25 Kg

41.19 €

1.64 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Molino Spadoni
  • Product: Farina Spadoni Pizza Pz 2 25kg
  • Ingredients: Farina di grano tenero tipo "00"
    Può contenere soia, senape, lupino

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Spadoni Pizza Pz 3 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ3 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Classica 25 Kg

40.08 €

1.60 € per kg

Add

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Best Seller

Farina Barilla Oo 500gr

Barilla Farina Tipo "00" di Grano Tenero 500 g

0.65 €

1.30 € per kg

Add

Semola Ledda Gr Duro Rimac 1kg

1 Kg

1.79 €

1.79 € per kg

Add

Farina Selezione Casillo Dolci 1Kg

Molino Casillo il Dolce Farina Tipo '00' 1000 g

1.25 €

1.26 € per kg

Add

Farina Ism Spolverino 5kg

5 Kg

7.55 €

1.51 € per kg

Add
Show categories