Code Product: 000112456

Farina Spadoni Kamut Bio 5kg

5 Kg

38.71 €

7.74 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Spadoni Kamut Bio 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

semola di grano duro barilla per pasta e pane

Barilla Semola Rimacinata Grano Duro Ideale per Pane e Pasta Fresca 1000g

2.66 €

2.66 € per kg

Add

Prep Pane Schar Mix B S-g 500g

Schär Mix B Pane 500 g

3.21 €

6.42 € per kg

Add

Farina Mulino B Per Dolci 1kg

Mulino Bianco Miscela per Torte 1000g

2.19 €

2.19 € per kg

Add

Semola Casillo Rimacinata 1kg

Molino Casillo Rimacinata Semola Rimacinata 1000 g

1.39 €

1.38 € per kg

Add

Semolato Rimacinato Galleu 5kg

5 Kg

9.45 €

1.89 € per kg

Add

Best Seller

Farina Barilla Oo 500gr

Barilla Farina Tipo "00" di Grano Tenero 500 g

0.65 €

1.30 € per kg

Add
Show categories