Code Product: 000112142

Farina Selez Cas Pizza Sof 25k

25 Kg

23.28 €

0.94 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Selez Cas Pizza Sof 25k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Crastan Pure' Di Patate 225gr

Crastan preparato per Purè di patate in fiocchi 3 x 75 g

1.95 €

8.48 € per kg

Add

Farina Caputo "0" America 25kg

Caputo Manitoba A.G. Farina di Grano Tenero Tipo "0" 25 kg

38.82 €

1.55 € per kg

Add

Semolato Rimacinato Brundu 1kg

1 Kg

1.49 €

1.49 € per kg

Add

Farina Caputo Pizz Blu 00 25kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.86 €

1.28 € per kg

Add

Farina Caputo Rinfo Rosso 25kg

Caputo Saccorosso Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.88 €

1.28 € per kg

Add

Farina Caputo 1 Storica Kg25

Caputo Tipo 1 Farina di grano tenero 25 kg

46.49 €

1.86 € per kg

Add
Show categories