Code Product: 000436237

Farina Petra Pizza 1 12 5kg

12.5 Kg

37.02 €

2.96 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Petra Pizza 1 12 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina F/magiche Frittura 750g

Le Farine Magiche Fritture 750 g

2.49 €

3.32 € per kg

Add

Farina Caputo "0" America 25kg

Caputo Manitoba A.G. Farina di Grano Tenero Tipo "0" 25 kg

38.82 €

1.55 € per kg

Add
Wholegrain

Farina Garofalo Speciale Integrale 1Kg

Garofalo tutto il Buono della Farina Integrale 1 Kg

1.95 €

1.96 € per kg

Add

Polenta Valsugana 1.5kg

Polenta Valsugana la Classica 1500 g

8.74 €

5.82 € per kg

Add

Farina Caputo Nuvola T0 1kg

Caputo Nuvola Farina di Grano Tenero Tipo "0" 1 Kg

3.09 €

3.09 € per kg

Add

Offer

Casillo Farina 00 Selezione 1Kg

Molino Casillo Tipo '00' Farina Tipo '00' 1000 g

1.10 €

0.90 €

0.90 € per kg

Add
Show categories