Code Product: 000112140

Farina Panificazione 00 25kg

25 Kg

27.26 €

1.09 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina Panificazione 00 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Simec 00

1 Kg

1.29 €

1.29 € per kg

Add

Semolino Barilla 300gr

Barilla Semola Grano Duro Semolino Ideale per Gnocchi alla Romana e Minestre 300g

1.19 €

3.96 € per kg

Add

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Polenta Valsugana Taragna 330g

Polenta Valsugana la Taragna 330 g

2.25 €

6.81 € per kg

Add
Wholegrain

Farina Integrale Barilla

Barilla Farina Integrale di Grano Tenero 1000g

2.55 €

2.55 € per kg

Add

Farina Ism Spolverino 5kg

5 Kg

7.55 €

1.51 € per kg

Add
Show categories