Code Product: 000145000

Farina Barilla Oo 5kg Omaggio

Barilla for Professionals Farina 00 di Grano Tenero Omaggio Food Service 5 kg

0.00 €

0.00 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla
  • Product: Farina Barilla Oo 5kg Omaggio
  • Ingredients: Farina di grano tenero tipo "00"
    Può contenere tracce di soia

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Spadoni Pizza Pz 4 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ4 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Croccante 25 Kg

39.39 €

1.58 € per kg

Add

Farina 00 Di Sardegna 1 Kg

1 Kg

0.92 €

0.93 € per kg

Add

Granito Lecca 500gr

granito”00” di grano tenero 500 g

1.35 €

2.70 € per kg

Add

Barilla Farina Tipo 0 Manitoba 1 Kg

Barilla Farina Tipo "0" Tipo Manitoba 1000 g

2.17 €

2.17 € per kg

Add

Best Seller

Crastan Pure' Di Patate 225gr

Crastan preparato per Purè di patate in fiocchi 3 x 75 g

1.95 €

8.48 € per kg

Add

Farina Spadoni Ceci 500Gr

Molino Spadoni Farina di Ceci 500 g

2.59 €

5.18 € per kg

Add
Show categories