Code Product: 000435566

Farina F/mag Farinat Ceci 320g

0.32 Kg

4.47 €

13.98 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina F/mag Farinat Ceci 320g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Semola Lecca Fine 0.500

Semola Fine 500 g

1.45 €

2.90 € per kg

Add

Farina Spadoni Pizza Pz 4 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ4 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Croccante 25 Kg

39.39 €

1.58 € per kg

Add

Semola Casillo Rimacinata 1kg

Molino Casillo Rimacinata Semola Rimacinata 1000 g

1.39 €

1.38 € per kg

Add

Best Seller

Farina Caputo Pizzeria T00 1kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo"00" 1 Kg

1.99 €

1.99 € per kg

Add

Semola Casillo Rimac Capp 5kg

Molino Casillo Le Speciali Senatore Cappelli Rimacinata Senatore Cappelli 5 kg

15.80 €

3.16 € per kg

Add

Galleu Semolato Rimacinato Grano Duro

1 Kg

2.09 €

2.09 € per kg

Add
Show categories