Code Product: 000114827

Farina 5 Stag 00 Ros-oro 10kg

10 Kg

16.94 €

1.70 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina 5 Stag 00 Ros/oro 10kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Offer

Casillo Farina 00 Selezione 1Kg

Molino Casillo Tipo '00' Farina Tipo '00' 1000 g

1.10 €

0.90 €

0.90 € per kg

Add

Farina Ism Spolverino 5kg

5 Kg

7.55 €

1.51 € per kg

Add

Farina Spadoni Mac Pietra 5kg

5 Kg

10.14 €

2.03 € per kg

Add

Semola Casillo Rimacinata 1kg

Molino Casillo Rimacinata Semola Rimacinata 1000 g

1.39 €

1.38 € per kg

Add

Semolato Rimacinato Brundu 1kg

1 Kg

1.49 €

1.49 € per kg

Add

Farina Selezione Casillo Dolci 1Kg

Molino Casillo il Dolce Farina Tipo '00' 1000 g

1.25 €

1.26 € per kg

Add
Show categories