Code Product: 000112069

Farina 00 Speciale Pizza 25kg

25 Kg

34.80 €

1.39 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Farina 00 Speciale Pizza 25kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Galleu Semola Grano Duro Blu 1Kg

1 Kg

2.22 €

2.22 € per kg

Add

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Semola Ledda Gr Dur Tipo Ex 1k

1 Kg

1.59 €

1.59 € per kg

Add

Farina Spadoni Pizza Pz 3 25kg

Molino Spadoni Gran Mugnaio PZ3 Farina di grano tenero tipo "00" per Pizza Classica 25 Kg

40.08 €

1.60 € per kg

Add

Offer

Casillo Farina 00 Selezione 1Kg

Molino Casillo Tipo '00' Farina Tipo '00' 1000 g

1.10 €

0.90 €

0.90 € per kg

Add

Semola Ledda Gr Duro Rimac 1kg

1 Kg

1.79 €

1.79 € per kg

Add
Show categories