Code Product: 000431758

Fanta Bipack 1lt

FANTA Original, Bibita Gassata 2x1L (PET)

3.52 €

1.76 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Fanta
  • Product: - Fanta Original è una bevanda analcolia con succo di arancia che sorprende con il suo intenso gusto - Fanta Original è una bevanda analcolica realizzata con succo di arance 100% italiane - Fanta stimola la creatività e fa esplodere il divertimento
  • Ingredients: Acqua
    Succo di arancia da concentrato (12%)
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Acidificante acido citrico
    Aromi naturali di agrumi
    Stabilizzante gomma d'acacia
    Antiossidante acido ascorbico

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Coca Cola 4x20cl V.a.p

COCA-COLA Original Taste Vetro 4 x 200 ml

4.49 €

5.61 € per litre

Add

Best Seller

San Benedetto Gassosa 1.5Lt

Gassosa San Benedetto 1,5Lt

1.25 €

0.83 € per litre

Add

Schweppes Tonica 33cl Lattina

Schweppes Tonica 24 x 0,33 L

0.85 €

2.57 € per litre

Add

Lemonsoda Pet 1,25 Lt

Lemonsoda 125 cl

1.55 €

1.24 € per litre

Add

Best Seller

San Benedetto Bitter Rosso 6X10Cl

Bitter Rosso San Benedetto 0,10 L ow x6

2.79 €

4.65 € per litre

Add

Cocktail San Pellegrino 4x20cl

SANPELLEGRINO Bibite Gassate, COCKTAIL 20 cl x 4 (Vetro)

3.89 €

4.87 € per litre

Add
Show categories