Code Product: 000580175

Detersivo Liquido Bucato Fiorillo Classico 2.5lt

Detersivo Fiorillo Classico 2.5lt

3.68 €

1.48 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Fiorillo, Fiorillo
  • Product: Fiorillo Classic Laundry Liquid Detergent is the ideal solution for clean and fresh laundry every day. Thanks to its effective formula, it deeply removes dirt while respecting fabric fibers, leaving a pleasant clean scent. Suitable for both whites and colors, it delivers excellent results even at low temperatures. The 2.5-liter bottle provides numerous washes, ensuring great value and convenience for daily use.
  • Ingredients: Anionic surfactants, non-ionic surfactants, soap, enzymes, fragrance, preservatives.

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Detersivo Chanteclair Lavatrice Marsiglia 28 Lavaggi

Chanteclair Lavatrice Marsiglia 1260 ml

4.49 €

3.56 € per kg

Add

Coccolino Aria Primavera 3+1lt

Coccolino Ammorbidente Aria di Primavera 3 Litri

5.89 €

1.48 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Det Winnis Lav Liq Color 30lav

Winni's Naturel Lavatrice Capi colorati Fiori d'arancio e Sandalo pouch 30 Lavaggi 1,35 l

6.69 €

4.95 € per litre

Add

Best Seller

Omino B Det Lav Color+ 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Color+ 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add
Show categories