Code Product: 000118805

Biyori Tempurako 10kg

10 Kg

47.31 €

4.73 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Biyori Tempurako 10kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Knorr Dadi Classici 10Pz

Knorr Dado Classico 10 Dadi 100 g

1.44 €

0.14 € per piece

Add

Knorr Brodo dell'Orto Granulare 1,15Kg

Knorr Chef's Brodo dell'Orto Granulare 1,15 kg

24.05 €

20.91 € per kg

Add

Alghe Sushi Nori Secche 140Gr

0.14 Kg

20.24 €

144.57 € per kg

Add
Gluten free

Star Dadi Gusto Classico 10Pz

Star il mio Dado Classico 10 Dadi 100 g

1.49 €

1.50 € per piece

Add

Brodo Knorr Granulare Pollo 150Gr

Knorr Brodo Granulare Pollo 150 g

2.64 €

17.58 € per kg

Add

Best Seller

Star Brodo Pronto Pollo 1Lt

Star il mio Brodo di Pollo 1000 ml

2.39 €

2.39 € per litre

Add
Show categories