Code Product: 000312180

Bilanc Eletr K20 G1 Horecatech

1 piece

258.28 €

258.29 € per piece

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Bilanc Eletr K20 G1 Horecatech
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Chanteclair Bucato Cassa Mista lt 1

Chanteclair Sapone da Bucato Marsiglia 1000 ml

2.79 €

2.79 € per litre

Add

Napisan Liquid Pmc Primaver 1l

Napisan Additivo Liquido Disinfettante Profumo di Primavera 1 L

5.35 €

5.36 € per litre

Add

Ammor Winnis Conc Fiori 1250ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi pouch 50 Lavaggi 1,25 l

4.29 €

3.43 € per litre

Add

Coloreria Ital Nuovo Blu Notte

COLORERIA Blu Notte 350 gr.

6.99 €

19.97 € per kg

Add
Show categories