Code Product: 000310182

Bidone Bianco Senza Cop 100lt

1 piece

42.76 €

42.76 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Bidone Bianco Senza Cop 100lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Bio Presto Liq Fresc 35 Lav

BIO PRESTO Liquido Igiene & Freschezza 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Ammor Winnis Conc Fiori 1250ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi pouch 50 Lavaggi 1,25 l

4.29 €

3.43 € per litre

Add

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Filo Stendibiancheria Minerva 10Mt

Minerva Filo Stendi biancheria 10 m

0.95 €

0.95 € per piece

Add

Best Seller

Omino B Det Lav Color+ 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Color+ 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add
Show categories