Code Product: 000398135

Trofie Fresche Cuore Isola 400gr

0.4 Kg

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Trofie Fresche C Isola 400gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta Mista De Cecco 500Gr

De Cecco Pasta Mista n°120 500 g

1.73 €

3.46 € per kg

Add

Best Seller

Pasta barilla mini pipe rigate 500g

Barilla Pasta Piccolini Mini Pipe Rigate 100% grano italiano 500 g

1.30 €

2.60 € per kg

Add

Pasta Garof Tagliatelle 500gr

Garofalo Tagliatelle Nido 90-2 Pasta di Gragnano IGP 500 g

2.05 €

4.10 € per kg

Add

Pasta De Cecco Spaghetti 3kg

De Cecco Foodservice 3Kg Spaghetti 12 3 kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Best Seller

Orecchiette Fresche Casa Milo 1Kg

Un classico della tradizione italiana

3.65 €

3.65 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Rummo Mezze Penne 28 500

Rummo Mezze penne rigate n° 28 500 g

1.39 €

2.78 € per kg

Add
Show categories