Code Product: 000103940

Scialatiell Fresc Casa Milo 1k

1 Kg

3.75 €

3.75 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Scialatiell Fresc Casa Milo 1k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pasta barilla mini pipe rigate 500g

Barilla Pasta Piccolini Mini Pipe Rigate 100% grano italiano 500 g

1.30 €

2.60 € per kg

Add

Offer

Pasta De Cecco N129 Calamarata

De Cecco Le Specialità Calamarata n°129 500 g

2.19 €

1.89 €

3.78 € per kg

Add

Pasta Barilla Fusilli Bronzo 500Gr

Fusilli al bronzo

1.29 €

2.58 € per kg

Add

Pasta Barilla Spagh.ni N5 1kg

Barilla Pasta Spaghetti n.5 100% Grano Italiano 1Kg

3.05 €

3.05 € per kg

Add
Sardinian products

Fregola Media Casa Del Grano 500Gr

La Casa del Grano Le Tradizionali Sa Fregula Sarda Media 500 g

2.50 €

4.99 € per kg

Add
Gluten free

Schär Lasagne Senza Glutine 250Gr

Lasagne all'uovo senza glutine

4.92 €

19.69 € per kg

Add
Show categories