Code Product: 000222067

Pasta Uovo Tagliatelle Rosa dei Gusti 250g

0.25 Kg

1.99 €

7.96 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pasta Uovo Rdg Tagliatell 250g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Pasta Di Sardegna Mezze Penne N70 500Gr

F.lli Cellino Mezze Penne Rigate 70 500 g

1.05 €

2.09 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Garofalo Farfalle 500gr

Garofalo Farfalle 78 Pasta di Semola di Grano Duro 500 g

1.39 €

2.77 € per kg

Add
WholegrainSardinian products

Fregola Media Casa D Gran Int

La Casa del Grano Le Integrali della Casa Sa Fregula Sarda Media 500 g

2.76 €

5.52 € per kg

Add

Pasta De Cecco N49 Pipe Rigate

De Cecco Pipe Rigate n°49 500 g

1.78 €

3.57 € per kg

Add
Sardinian products

Casa Grano Maccarrones De Busa

La Casa del Grano Le Tradizionali Is Maccarronis de Busa 500 g

2.15 €

4.30 € per kg

Add

Pasta Barilla Spaghettoni 5Kg

Spaghettoni Barilla N.7

11.85 €

2.37 € per kg

Add
Show categories