Code Product: 000106321

Paccheri Freschi Casa Milo 1kg

1 piece

4.00 €

4.00 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Paccheri Freschi Casa Milo 1kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta Barilla Mezze Pen Rig 5k

Barilla for Professionals Mezze penne rigate n°70 Pasta classica Corta Catering Food Service 5kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Pasta Linea 12 Gnocchet Sar 5k

5 Kg

9.78 €

1.96 € per kg

Add

Pasta Gragnano Calamari 500gr

Premiato Pastificio Ferdinando II Calamaretti Pasta di Gragnano I.G.P. 500 g

2.79 €

5.58 € per kg

Add

Cavatelli Freschi Casa Milo 1kg

1 Kg

3.65 €

3.65 € per kg

Add
Sardinian products

Fregola Piccola Casa Del Grano 500Gr

La Casa del Grano Le Tradizionali Sa Fregula Sarda Piccola 500 g

2.50 €

4.99 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Voiello Specialita Farfale N192

Voiello Pasta La Farfalla N°192 grano Aureo 100% italiano Trafilata bronzo 500g

1.49 €

2.98 € per kg

Add
Show categories