Code Product: 000509212

Mix Spray Hopla 350Gr

Hoplà Spray Zuccherata a Base di Panna e Grasso Vegetale 250 g

3.35 €

9.57 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Hoplà
  • Product: Mix Spray Hopla 350Gr. Panna per dolci spray.
  • Ingredients: Panna 50% (di cui grassi 20%)
    Latte scremato
    Grasso vegetale totalmente idrogenato (palmisto, 11%)
    Zucchero (11%)
    Emulsionanti: E471, E472b
    Stabilizzante: carragenina (E407)
    Aromi
    Propellente: protossido di azoto (E942)
    Senza glutine

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Topping Fabbri Fragola 950gr

Fabbri Top Gourmet sauce Fragola 950 g

15.11 €

15.90 € per kg

Add

Colorante Rebecchi Ros 5mlx2pz

Mariarosa Rosso Color dolci 2 x 5 ml

3.32 €

331.96 € per litre

Add

Topping Caramello Alsa 1kg

Carte d'Or Professional Topping Caramello Gluten Free 1 kg

10.96 €

10.96 € per kg

Add

Fabbri Amarena Opaline 600gr

Amarena Fabbri 600 g

14.57 €

24.29 € per kg

Add

Paneangeli Dolceneve Bs

PANEANGELI Dolceneve 150 g

1.62 €

10.78 € per kg

Add

Topping Fabbri Caram Sal 950gr

Fabbri Top Gourmet sauce gusto Caramello al Burro Salato 950 g

16.71 €

17.59 € per kg

Add
Show categories