Code Product: 000106315

Malloreddus Freschi Casa Milo 1k

1 Kg

3.75 €

3.75 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Malloreddus Fresc Casa Milo 1k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pasta Barilla Tempestine 500Gr

Barilla Pasta Tempestine n.21 100% Grano Italiano

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Rummo Spaghetti 5 500gr

Rummo Spaghetti Grossi N°5 500 g

1.39 €

2.78 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pasta Spaghetti

Barilla Pasta Spaghetti n.5 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Voiell Penne Rigate N152 500gr

Voiello Pasta La Penna Doppia Rigatura N°152 grano Aureo 100% italiano Trafilata bronzo 500g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Couscous Sayda Naturale 1kg

1 Kg

6.05 €

6.05 € per kg

Add

Offer

Pasta De Cecco N129 Calamarata

De Cecco Le Specialità Calamarata n°129 500 g

2.19 €

1.89 €

3.78 € per kg

Add
Show categories