Code Product: 000402265

Gourmet Gold Coniglio 85gr

PURINA GOURMET Gold Mousse con Coniglio 85 g

1.07 €

12.64 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: GOURMET
  • Product: Gourmet Gold Coniglio 85gr
  • Ingredients: COMPOSIZIONE:
    Carni e derivati (58% di cui coniglio 4%)
    Sostanze minerali
    Sottoprodotti di origine vegetale
    Zuccheri

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gourmet Perle Salm-merluzz 85g

PURINA GOURMET Perle Duetti con Salmone e Merluzzo 85 g

1.15 €

13.53 € per kg

Add

Best Seller

Bocc Migliorgat Pesc-gam 85gr

Migliorgatto Sterilized Bocconcini in Gelatina con Pesce Azzurro e Gamberetti 85 g

0.89 €

10.48 € per kg

Add

Best Seller

Felix Ghiottonerie Verdure Pesce 4x85Gr

FELIX Le Ghiottonerie Selezioni con Verdure in Gelatina (Salmone/Zucchine & Trota/Fagiolini) 4 x 85g

2.55 €

7.50 € per kg

Add

Adoc Dog Wild Selvaggina 100gr

ADoC Day by Day Wild con Selvaggina ed erbe di montagna 100 g

1.23 €

12.29 € per kg

Add

Best Seller

Sheba Pollo Vaschetta 85Gr

Sheba Paté Classics Cibo Umido Gatto in Vaschetta con Pollo 85 g

0.79 €

9.30 € per kg

Add

Adoc Cat Pollo Bio 85gr

ADoC Tonnetto con Prosciutto 85 g

1.47 €

16.31 € per kg

Add
Show categories