Code Product: 000210928

Ciliegie Cocktail Fabbri 470gr

Fabbri Ciliegie Cocktail al Gusto di Maraschino 470 g

16.61 €

35.35 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Fabbri
  • Product: Ciliegie Cocktail Fabbri 470gr
  • Ingredients: Ciliegie
    Acqua
    Zucchero
    Sciroppo di glucosio
    Acidificante: acido citrico
    Aromi
    Colorante: E127

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ciliegie Candite Cameo Vaschetta 70Gr

PANEANGELI decora con Ciliegie candite 70 g

2.40 €

34.32 € per kg

Add

Dec Rebecchi Cialde Torte D 21

Cialda per Torta Disney Princess Snow White Ø 20,5 cm 7 g

6.12 €

556.15 € per kg

Add

Topping Fabbri Cacao 950gr

Fabbri Top Gourmet sauce Cacao 950 g

17.75 €

18.69 € per kg

Add

Glassa Cameo Cioccolato

PANEANGELI Glassa al cacao 125 g

1.39 €

1.39 € per piece

Add

Ferrero Cacao Zuccherato 75Gr

Ferrero Cacao Zuccherato 75 g

1.85 €

24.67 € per kg

Add

Topping Fabbri Mango 950 Gr

Fabbri Top Gourmet sauce Mango 950 g

15.18 €

15.98 € per kg

Add
Show categories